ФОРМУЛЯР ЗА КАРТОТЕКИРАНЕ НА СЪСТЕЗАТЕЛИ В БФШ 1928 МОЖЕ ДА ИЗТЕГЛИТЕ  ТУК

 

ШК "АБРИТУС" - Разград

 

ШK "АЛЕКСАНДЪР АЛЕХИН" - Казанлък   

 

ШК "АН ПАСАН" – София

 

ШК "АСЕНЕВЦИ" - Велико Търново

 

СКШ "АСЕНОВЕЦ 2006" – Асеновград

ШК "БАЛЧИК" - Балчик

ШК "БУРГАС 64" - Бургас

ОШК "ВЕРИЛА" - Елин Пелин

 

ШК "ВАРНА" - Варна

 

ШК "ВЕСЕЛИН ТОПАЛОВ 2006" - Варна

ШК "ВИКТОРИ" - Благоевград

 

СКШ "ВРАЦА" - Враца

ШК "ГЕБЕДЖЕ" - Белослав

 

ВШК "ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ" - Варна

СКШ "ДЕБЮТ" – Оряхово

ШК "ДЕВИН" - Девин

 

ШК "ДОБРУДЖА 2013" - Добрич

ШК "ДОБРУДЖА"- Добрич

ШК "ЕЛИТ" – София 

 

ШК "ЕНЕРГИЯ 21" - Добрич

 

ШК "ЕТЪР" - Велико Търново

 

ШК "ЗАГОРЕЦ" - Нова Загора  

ШК "ИВАЙЛОВГРАД" - Ивайловград 

 

ШК "ИВИС-ПЛЮС" - София

 

СК "ИНТЕЛЕКТИ" - Добрич

ШК "КАИСА" - Варна

 

ШК "КАЗАНЛЪК 21" - Казанлък

 

ШК "КАПАБЛАНКА" - Дупница 

 

СКШ "ЛЕВСКИ" – София

 

ШК "ЛЕВСКИ" - София

 

Надя Василева Тончева                       2005

Валентин Валентинов Митев             2004

Владимир Иванов Димитров             1968

 

 

ШК "ЛОВЕЧ" - Ловеч

СКШ "ЛОКОМОТИВ" – Пловдив

 

ШК "ЛЮЛИН-ЧЕС" – София

ШК "МАРИНОПОЛЦИ" - ПАВЛИКЕНИ

 

ШК "МАРИЦА ИЗТОК" - Раднево

  СКШ "МАРИЦА" - Пловдив     

 

ШК "МИСИОНИС" - Търговище

ШК "МИХАИЛ  ТАЛ" - Червен бряг

 

ШК "НСА" - София

 

ШК "ОДЕСОС" - Варна

 

 

ОШК "ПАЗАРДЖИК" - Пазарджик

 

СКШ "ПЛЕВЕН XXI" - Плевен

 

ШК "ПЛОВДИВ" - Пловдив

1. Габриела Димитрова Зънгарова             2008
2. Атанас Радков Тасков                             2015   
3. Никола Николов Митов                          2011
4. Александра Василева Пехливанова      2013
5. Ангел Цветанов Тонев                            2010
6. Мария Добромирова Марчева               2011
7. Александър Христов Клисуров             2013
8. Георги Илиев  Коев                                 2014
9. Мила Димитрова  Зънгарова                  2015
10. Божидар Емилов Михайлов                 2013
11. Божидар Тодоров Маджаров                2011
12. Костадин Андонов Вардев                   2011
13. Димитър Веселинов Арденски            2006

ШК "ПРИСТИС" - Русе

 

ШК "ПОЛСКИ ГАМБИТ" - Полски Тръмбеш

 

ШК "РАДЕЦКИ" -   Козлодуй

СКШ "РИБАРОВ" - София

СК "РИЦАР" - София

 

ШК "СИНИТЕ КАМЪНИ" - Сливен

  

ШЦ "СВИЛЕНГРАД 2013" - Свиленград

ШК "СЛАВИЯ" - София 

Владимир Владимирович Кононенко              2008
Мила Огнянова Бъклова                                   2008
Васил Цветомиров Антонов                             2014
Лозана Несторова Петрова                               1947
Георги Младенов Младенов                             2012
Христо Младенов Младенов                            2007

 

ОШК "СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ" - Сливница

ШК "СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI" - Плевен

СТОЛИЧЕН ЦЕНТЪР ПО ШАХМАТ - София

ШК "ТРАЯНА 2011" - Стара Загора

 

ШК "ТУНДЖА 2009" - Ямбол

 

ШК "ХАН ТЕРВЕЛ" - Тервел

 

СКШ "ХАРМОНИЯ" - ШАБЛА

ШК ЦСКА - София

 

ШК "ЧЕСБОМБ" - Пловдив

 

ШК "ШАХ XXI" - София

СКШ "ШУМЕН" - Шумен

 

ШК  "ШУМЕН" - Шумен