DIUP Kazanlak 2021

При отлична организация и голям интерес от 7 до 11 април 2021 г. в Гранд хотел „Казанлък“, с подкрепата на Община Казанлък,  за четвърти път се проведоха Държавните индивидуални училищни първенства за ученици до 7, 9, 11, 13, 15 и 17 години. Отличната работа на организаторите, в лицето на Петранка Драганова и ръководения от нея ШК "Казанлък 21", с любезното домакинство на Гранд хотел Казанлък и Община Казанлък получиха  признание както от всички участници, така и от техните родители. Поздравления за професионализма си заслужи и съдийският апарат в състав: главен съдия IA Иван Стойнов, зам.главен съдия NA Мирослав Митев и зам.главен съдия NA Петранка Драганова.
Ето и класирането в челната тройка в отделните възрастови групи:

Момчета до 7 г. (10 състезатели):

1. Велислав Захариев, Елит, София                         `

2. Атанас Тасков, Пловдив, Пловдив

3. Жулин Нурвет, Енергия 21, Добрич

Момчета до 9 г. (17 състезатели):

1. Калоян Пантев, Рицар, София

2. Радослав Емануилов, Рицар, София

3. Георги Младенов, Славия, София

Момчета до 11 г. (25 състезатели):

1. Теодор Тутеков, Асеневци, Велико Търново

2. Никола Ненчев, ЦСКА, София

3. Раян Тодоров, ЦСКА, София

Момчета до 13 г. (26 състезатели):

1. Иван Дойчев, Рицар, София

2. Владимир Кононенко, Славия, София

3. Николай Желев, Бургас 64, Бургас

Младежи до 15 г. (9 състезатели):

1. Николай Радулов, Траяна - 2011, Стара Загора

2. Димитър Арденски, Пловдив, Пловдив

3. Крум-Петър Кисьов, Траяна - 2011, Стара Загора

Младежи до 17 г. (6 състезатели):

1. Лъчезар Колев, Славия, София

2. Илиян Манов, Виктори, Благоевград

3. Никола Нешев, Траяна - 2011, Стара Загора

Момичета до 7 г. (3 състезателки):

1. Ния Малчева, Казанлък 21, Казанлък

2. Ивона Русева, ЦСКА, София

3. Йоана Димова, Марица Изток, Раднево

Момичета до 9 г. (3 състезателки):

1. Александра Пехливанова, Пловдив, Пловдив

2. Михаела Маринова, ЦСКА, София

3. Рая Гайдаржиева, ЦСКА, София

Момичета до 11 г. (11 състезателки):

1. Фабияна Костадинова, Траяна - 2011, Стара Загора

2. Анджелика Ненова, ЦСКА, София

3. Цветина Атанасова, Асеновец 2006, Асеновград

Момичета до 13 г. (8 състезателки):

1. Нора Рашева, Плевен XXI, Плевен

2. Сияна Костадинова, Одесос, Варна

3. Боряна Аршинкова, Ан Пасан, София

Девойки до 15 г. (4 състезателки):

1. Стефани Чучукова, Бургас 64, Бургас

2. Мехмед Неше, Бургас 64, Бургас

3. Виктория-Елизабет Миткова, Спартак Плевен XXI, Плевен

Девойки до 17 г. (3 състезателки):

1. Патрицие Найманова, Михаил Тал, Червен Бряг

2. Ева Русева, Спартак Плевен XXI, Плевен

3. Евелин Младенова, ЦСКА, София.