ФОРМУЛЯР ЗА КАРТОТЕКИРАНЕ НА СЪСТЕЗАТЕЛИ В БФШ 1928 МОЖЕ ДА ИЗТЕГЛИТЕ  ТУК

 

ШК "АБРИТУС" - Разград

ШК "АН ПАСАН" – София

Росен Александров Александров       11.4.2008
Боряна Борисова Аршинкова             9.12.2008
Ралица  Борисова Аршинкова            30.6.2011
Даниел Светлин Марков                    31.1.2008
Адриан Руменов Сотиров                  20.3.2007
Майкъл Радославов Григоров           10.6.2010
Емил Емилов Узунов                          19.1.2011
Ева Антонова Славова                       14.5.2010
Владимир Георгиев Павлов             25.11.2004

ШК "АСЕНЕВЦИ" - Велико Търново

СКШ "АСЕНОВЕЦ 2006" – Асеновград

ШК "БАЛЧИК" - Балчик

ШК "БУРГАС 64" - Бургас

ОШК "ВЕРИЛА" - Елин Пелин

ШК "ВАРНА" - Варна

ШК "ВЕСЕЛИН ТОПАЛОВ 2006" - Варна

ШК "ВИКТОРИ" - Благоевград

СКШ "ВРАЦА" - Враца

ШК "ГЕБЕДЖЕ" - Белослав

ВШК "ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ" - Варна

СКШ "ДЕБЮТ" – Оряхово

ШК "ДЕВИН" -Девин

ШК "ДОБРУДЖА 2013" - Добрич

ШК "ДОБРУДЖА"- Добрич

ШК "ЕЛИТ" –  София

ШК "ЕНЕРГИЯ 21" - Добрич

ШК "ЕТЪР" - Велико Търново

ШК "ЗАГОРЕЦ" - Нова Загора

ШК "ИВАЙЛОВГРАД" - Ивайловград

ШК "ИВИС-ПЛЮС" - София

СК "ИНТЕЛЕКТИ" - Каварна

ШК "КАИСА" - Варна

ШК "КАЗАНЛЪК 21" - Казанлък

ШК "КАПАБЛАНКА" - Дупница

СКШ "ЛЕВСКИ" – София

ШК "ЛЕВСКИ" - София

ШК "ЛОВЕЧ" - Ловеч

СКШ "ЛОКОМОТИВ" – Пловдив

ШК "ЛЮЛИН-ЧЕС" – София

ШК "МАРИЦА ИЗТОК" - Раднево

СКШ "МАРИЦА" - Пловдив

ШК "МИСИОНИС" - Търговище

ШК "МИХАИЛ  ТАЛ" - Червен бряг

Патрицие Нaйманова                     17.9.2005
Мария Ивова Мутафчийска          16.2.2005
Петранка Петрова  Стефанова     22.5.1945
Лазар Хасан Насар                           4.3.2003
Владислав Весков Василев             5.8.2002
Преслав Димитров Велюв             26.9.2005
Никол Емилова Илиева                  17.9.1999
Антон Сергеев Петров                   12.1.2003
Магдалена Георгиева Сапарева   27.11.1943
Стоян Вутов  Стоянов                  17.11.1950
Илия Кръстев Величков                22.8.1945
Тодор Димитров Ненов                10.11.1947
Ивелина Кирилова Сашова            14.4.2001
Калина Ангелова Димитрова          3.7.2002
Цветелина Хр. Атанасова              15.6.2012
Никол Цветомирова Тодорова     11.12.2010
Радослава Радослав. Миткова       21.1.2014
Румена Николаева Върбова           3.10.2006
Дияна Анелиева Цонкова                1.7.2009
Стела Йорданова Георгиева          20.7.2007
Tea Цветанова Цветанова            13.08.2013

ШК "НСА" - София

ШК "ОДЕСОС" - Варна

ОШК "ПАЗАРДЖИК" - Пазарджик

СКШ "ПЛЕВЕН XXI" - Плевен

ШК "ПЛОВДИВ" - Пловдив

ШК "ПРИСТИС" - Русе

ШК "ПОЛСКИ ГАМБИТ" - Полски Тръмбеш

ШК "РАДЕЦКИ" -   Козлодуй

СКШ "РИБАРОВ" - Добрич

СК "РИЦАР" - София

ШК "СИНИТЕ КАМЪНИ" - Сливен
 
ШЦ "СВИЛЕНГРАД 2013" - Свиленград

ШК "СЛАВИЯ" - София
 
Георги Младенов Младенов              5.1 2012
Христо Младенов Младенов            5.2. 2007
Мартин Красимиров Йорданов     13.09.2007
Никола Мирославов Димов             28.2.2005
Калоян Пламенов Добриславов        6.3.2007
Атанас Валентинов Кулев                1.1. 2006
Дамян Веселинов Дамянов             10.9.2012
Пламен Илиев Стоименов               21.3.1963
Лозана Несторова Петрова              17.7.1947
Владимир Владимир. Кононенко   28.5.2009
Егор Владимир.Кононенко              1.1. 2010

ОШК "СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ" - Сливница

ШК "СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI" - Плевен

"СТОЛИЧЕН ЦЕНТЪР ПО ШАХМАТ" - София

ШК "ТРАЯНА 2011" - Стара Загора

ШК "ТУНДЖА 2009" - Ямбол

 

ШК "ХАН ТЕРВЕЛ" - Тервел

СКШ "ХАРМОНИЯ" - ШАБЛА

ШК ЦСКА - София

ШК "ЧЕСБОМБ" - Пловдив

Сдружение "ШАХ XXI" - София

СКШ "ШУМЕН" - Шумен

ШК  "ШУМЕН" - Шумен