ФОРМУЛЯР ЗА КАРТОТЕКИРАНЕ НА СЪСТЕЗАТЕЛИ В БФШ 1928 МОЖЕ ДА ИЗТЕГЛИТЕ  ТУК

 

ШК "АБРИТУС" - Разград

 

ШK "АЛЕКСАНДЪР АЛЕХИН" - Казанлък   

 

ШК "АН ПАСАН" – София

1.Ралица Красимирова Илиева             2004
2. Владимир Георгиев Павлов              2004
3. Стойчо Дойков Дойков                     1939
4. Георги Кирилов Попов                     1941
5. Яне Георгиев Гелемеров                   1949
6. Йордан Иванов Стойков                   1951
7. Цецко Йорданов Тодоров                 1953
8. Валентин Владимиров Каменов      1967
9. Лъчезар Маринов Лазаров               1977
10. Адриан Руменов Сотиров              2007
11. Александър Александров Цолов   2011
12. Денислав Викторов Благоев          2008

 

ШК "АСЕНЕВЦИ" - Велико Търново

 

СКШ "АСЕНОВЕЦ 2006" – Асеновград

1. Иван Неделчев Чепаринов                       1986
2. Антоанета Андонова Стефанова             1979
3. Любомир Петков Иванов                         1979
4. Апостол Георгиев Станков                      1967
5. Стоян Орлинов Стоянов                           2003
6. Симеон Румен Годев                                 2007
7. Есат Неждетов Рамаданов                       2006
8. Християн Колев Колев                             1994
9. Гергана Свет. Пейчева                              2003 
10. Ирина Ясенова Петкова                         2007
11. Цветина Димитр. Атанасова                  2010
12. Ива Ивова Фезова                                   2009
13. Владко Иванов Мерджанов                   1958
 

ШК "БАЛЧИК" - Балчик

ШК "БУРГАС 64" - Бургас

1. Валентин Пламенов Вълев                     1998
2. Стефани Илиева Чучукова                      2006

ОШК "ВЕРИЛА" - Елин Пелин

 

ШК "ВАРНА" - Варна

1. Лъчезар Веселинов Йорданов              2001
2. Григорий Михайлович Смирнов          2007
3. Красен Василев Николов                      1953

 

ШК "ВЕСЕЛИН ТОПАЛОВ 2006" - Варна

ШК "ВИКТОРИ" - Благоевград

1. Атанас Стефанов Симонски                           2009                  
2. Адриан Воденов Митушев                             2008                                  
3. Илиян Георгиев Манов                                   2005
4. Алекс Петров Костев                                      2005
5. Стефани Петрова Костева                              2003
6. Валерия Валериева Янушева                          2003
7. Марио Венциславов Владимиров                  2004   
8. Владимир Бойков Бойчев                                2005
9. Виктория Живкова Стрендева                        2006                                                                                           
10. Марио Милчев Вутов                                    1974
11. Георги Ангелов Кулинчев                             1959                                                                           
12. Мариана Стоянова Пенкова                          1970
13. Тодор Бориславов Бонев                               1987
14. Веселин Имков Методиев                             1998
15. Иван Делчев Димитров                                 1974
16.Виктория Цветанова Цекова                          1993
17. Иван Георгиев Вакъвчиев                             1956
18. Георги Кирилов Чепандов                            1946                                                                                            
19. Ташков Румен Василев                                 1962
20. Марин Владимиров Атанасов                      1954

 

СКШ "ВРАЦА" - Враца

ШК "ГЕБЕДЖЕ" - Белослав

 

ВШК "ГЕОРГИ ДАСКАЛОВ" - Варна

 

ШК "ДЕВИН" - Девин

1. Владимир Андреев Шаламанов                1981
2. Стелияна Аделинова Брезалиева              2000
3. Тодор Иванов Георгиев                              1999
4. Александър Красимиров Лилковски        2010
5. Бисер Мирославов Кавръков                    2010
6. Мартин Веселинов Чаушев                       2010
7. Борис Танев Димитров                               2005
8. Стоян Асенов Стругов                                1961
9. Димитър Бисеров Младенов                      2010
10. Владимир Иванов Крушков                     1960
11. Петър Владимиров Крушков                   2005
12. Бисер Юлианов Големечев                      1951
13. Цветомир Ангелов Ангелов                     1973

14. Антоний Русев Моллов                            1977
15. Мартин Бисеров Даскалов                       2004

                                     

ШК "ДОБРУДЖА 2013" - Добрич

ШК "ДОБРУДЖА"- Добрич

 

ШК "ЕЛИТ" – София 

1. Никола Красимиров Кънов                  2007
2. Данаил Христов Попзафиров              2011

 

ШК "ЕНЕРГИЯ 21" - Добрич

 

ШК "ЕТЪР" - Велико Търново

 

ШК "ЗАГОРЕЦ" - Нова Загора  

ШК "ИВАЙЛОВГРАД" - Ивайловград 

 

ШК "ИВИС-ПЛЮС" - София

1. Гинчо Николаев Гочев                   2000
2. Радослав Стойчев Шейтанов        2002
3. Ася Атанасова Григорова              2007
4. Петър Атанасов Григоров             2010        

 

СК "ИНТЕЛЕКТИ" - Добрич

 

ШК "КАИСА" - Варна

1. Павел Петков Янев                             1992                  
2. Николай Мариянов Йотов                 2012                                   
3. Радослав Стоянов Стоянов                2011
4. Михаела Михайлова Бошнакова       2003
5. Калоян Станиславов Димитров         2008
6. Росен Стефанов Михалев                  1962
7. Валентин Панайотов Минчев           1959   
8. Тончо Спасов Тенев                           1953
9. Константин Георгиев Иванов            1956                                                                                           
10. Стефан Николов Узунов                  2009
11. Мартин Диянов Димитров               2009                                                                           
12. Даниел Бисеров Стоянов                 2003
13. Красимир Иванов Кирчев                1973
14. Йосиф Ивайлов Николов                 2001
15. Валентина Димитрова Димитрова  2006
16. Мартин Димитров Димитров          2010
17. Надежда Петкова Петкова              2000
18. Лилия Петкова Петкова                  2002                                                                                            
19. Минко Костадинов Шишков          1971
20. Диян Георгиев Димов                     1974

 

ШК "КАЗАНЛЪК 21" - Казанлък

1. Петранка Николова Драганова                  1956
2. Диана Дякова Димитрова                           1956 
3. Калина Михайлова Шипкова                     2011
4. Християна Миленова Кирилова                2012
5. Ния Мирославова Малчева                        2014
6. Нико Мирославов Малчев                          2014
7. Рустислав Станиславов Тодоров                2011 
8. Георги Пламенов Щерев                             2010 
9. Божидар Янков Симеонов                          2010
10. Симеон Станиславов Дичев                     2009
11. Константин Василев Смилов                    2009
12. Матвей Павлович Сичов                           2009

 

ШК "КАПАБЛАНКА" - Дупница

 

СКШ "ЛЕВСКИ" – София

1. Боян Спасов Русчуков                         1958
2. Емил Александров Младенов             1962
3. Йордан Велинов Николов                   1960
4. Наталия Пламенова Грабчева             2002
5. Николай Василев Тодоров                  1964
6. Огнян Стефанов Стойчев                    1959
7. Първан Димитров Аспарухов             1958

ШК "ЛЕВСКИ" - София

1. Надя Василева Тончева                        2005
2. Валентин Валентинов Митев              2004
3. Владимир Иванов Димитров              1968

ШК "ЛОВЕЧ" - Ловеч

 

СКШ "ЛОКОМОТИВ" – Пловдив

1. Маргарита Боянова Войска                             1963
2. Румяна Христева Гочева                                  1957
2. Цвета Кирилова Василева                               1972
3. Любомир Велчев Мишев                                1976

 

ШК "ЛЮЛИН-ЧЕС" – София

1. Данаил Антонов Венев                                      2010
2. Вероника Николаева Нотова                             2013
3. Георги Николаев Тодоров                                  2013
4. Дария Димитрова Илиева                                  2013
5. Преслав Йорданов Узунов                                 2015
6. Борис Илиев Пулев                                            2010
7. Максимилиан Светославов Ангелов                2010
8. Атанас Иванов Керекчийски                             2009
9. Елица Цветомирова Недялкова                         2011
10. Кристиан Веселинов Кадийски                       2012
11. Симона Михайлова Младенова                       2013
12. Алек Цветанов Спасов                                     2012
13. Наталия Стефанова Башева                             1996
14. Лора Бойкова Цонзарова                                  2012
15. Димитър Георгиев Христов                             2008
16. Лъчезар Дианов Джаков                                   2013
17. Яна Георгиева Китанова                                   2012
18. Ради Пенев Христов                                         2011
19. Дарина Борисова Иванова                                2013
20. Лора Йовчева Йовчева                                      2011
21. Ивайло Георгиев Генов                                     2015
22. Габриела Тихомирова Йорданова                    2013
23. Крум Пламенов Казаков                                   2010
24. Михаил Никодимов Ставрев                            2011
25. Риаз Шагор Бхуян                                             2003

 

ШК "МАРИНОПОЛЦИ" - ПАВЛИКЕНИ

 

ШК "МАРИЦА ИЗТОК" - Раднево

1. Сашо Андонов Николов                                   1958
2. Кирил Кирилов Бадев                                       1973
3. Велислав Христов Куков                                  1983
4. Адриана Костадинова Николова                     1988

  СКШ "МАРИЦА" - Пловдив     

1. Виктория Славеева Радева                              2001

 

ШК "МИСИОНИС" - Търговище

ШК "МИХАИЛ  ТАЛ" - Червен бряг

 

ШК "НСА" - София

 

ШК "ОДЕСОС" - Варна

  1.  Деница Иванова Стаматова                 2010
  2.  Лиляна Иванова Славова                     2008
  3.  Диана Ивайлова Иванова                     2009
  4. Александра Алекс. Генчева                  2013
  5. Максимилиан Алексеев Войков           2012
  6. Сияна Илкова  Костадинова                 2008
  7. Ралица Гачева Галинова                        2013
  8. Кристиян Василев Александров          2011
  9. Светослав Светославов Методиев       2014 
  10. Симеон Александров Андреев             2006
  11. Моника Панайотова Йорданова           2009
  12. Слави Павлов Радев                              2009
  13. Владимир Миленов Великов                2010
  14. Калоян Пламенов Петков                     2012
  15. Йоана Атанасова Атанасова                 2002
  16.  Антон Антонов Костов                        2002
  17.  Христо Христов Ивелинов                  1975
  18.  Мартин Димитров Тодоров                 2012
  19. Дарина Илиянова Димитрова              2000
  20. Павел Петров Парушев                        2016
  21. Елица Пламенова Мичева                   2016
  22. Давид Живков Кателиев                      2012
  23. Никол Светлинова Пенева                   2012
  24. Никола Недялков Петков                     2012
  25. Мирослав Ивайлов Манев                   2013
  26. Георги Георгиев Пачилов                    2013
  27. Йоана Ивова Костова                           2013
  28. Теодор Ивов Костов                             2014
  29. Лакар Саид Африди                             2013   
  30. Момчил Петров Мартинов                  2008
  31. Преслав Емилов Иванов                      2012
  32. Софья Павловна Риженко                    2015
  33. Дмитрий Павлович Риженко               2015
  34. Людмила Русланова Димитров           2011
  35. Виктор Владимиров Петров                2012
  36. Мартин Константинов Димитров       2012
  37. Георги Константинов Димитров         2014
  38. Дария Недкова Колева                          2015
  39. Иванина Иванова Павлова                   2010
  40. Бояна Николаева  Цаневска                 2010 
  41. Преслав Николаев Дяков                     2010
  42. Петър Пенчев Минчев                          2014
  43. Мая Мирославова Саладжиева            2012
  44. Полина Павлова Ковачева                    2013               

 

 

ШК "ОРЛОВЕЦ 1997" - Габрово

1. Емил Петков Петков                                 1972
2. Радослава Минчева Лалева                      1981
3. Денислав Ивелинов Иванов                     2008
4. Кристиан Стилианов Кънев                     2010
5. Михаил Панайотов Панайотов                2011
6. Йоан Велиславов Велчев                         2012
7. Стефан Тихомиров Тотев                         2012
8. Омая Иванова Матеева                             2008

 

 

ОШК "ПАЗАРДЖИК" - Пазарджик

1. Крум Иванов Георгиев                            1958
2. Красимир Димитров Бранков                 1970      

 

СКШ "ПЛЕВЕН XXI" - Плевен

 

ШК "ПЛОВДИВ" - Пловдив

1. Габриела Димитрова Зънгарова             2008
2. Атанас Радков Тасков                              2015   
3. Никола Николов Митов                          2011
4. Александра Василева Пехливанова       2013
5. Ангел Цветанов Тонев                            2010
6. Дария Добромирова Марчева                 2011
7. Александър Христов Клисуров             2013
8. Георги Илиев  Коев                                 2014
9. Мила Димитрова  Зънгарова                  2015
10. Божидар Емилов Михайлов                 2013
11. Божидар Тодоров Маджаров                2011
12. Костадин Андонов Вардев                   2011
13. Димитър Веселинов Арденски            2006
14. Галя Емилова Читакова                        2003
15. Пея Стойчева Карова                            2004

 

ШК "ПРИСТИС" - Русе

 

ШК "ПОЛСКИ ГАМБИТ" - Полски Тръмбеш

 

ШК "РАДЕЦКИ" -   Козлодуй

СКШ "РИБАРОВ" - София

СК "РИЦАР" - София

1. Александър Андреев Кръчмаров             2011 
2. Борис Юриев Дамянов                             2005 
3. Валентин Каменов Данов                        2007 
4. Елеонора Николаева Желева                   2015 
5. Ема Добромирова Крушева                     2014 
6. Иван Антониев Дойчев                            2008 
7. Калоян Николаев Пантев                         2012 
8. Кристиян Димитров Игнатов                  2009 
9. Никола Евгениев Николов                       2011 
10. Радослав Викторов Емануилов             2012 
11. Стефан Величков Иванов                      2009 
12. Стефан Николаев Желев                        2010 
13. Ян Тодоров Лилов                                  2013 

 

ШК "СИНИТЕ КАМЪНИ" - Сливен

  

ШЦ "СВИЛЕНГРАД 2013" - Свиленград

ШК "СЛАВИЯ" - София 

1. Владимир Владимирович Кононенко             2008
2. Мила Огнянова Бъклова                                  2008
3. Васил Цветомиров Антонов                            2014
4. Лозана Несторова Петрова                              1947
5. Георги Младенов Младенов                            2012
6. Христо Младенов Младенов                           2007
7. Александър Ивайлов Атанасов                       2011
8. Пламен Иванов Стоименов                             1963
9. Атанас  Иванов Кулев                                      2006
10. Лъчезар Мирославов Колев                          2005
11. Магдалена Георгиева Сапарева                    1943
12. Антон Сергеев Петров                                  2003

 

ОШК "СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ" - Сливница

 

ШК "СПАРТАК ПЛЕВЕН XXI" - Плевен

1. Ева Десиславова  Русева                             +фг ч  2005

 

СТОЛИЧЕН ЦЕНТЪР ПО ШАХМАТ - София

 

ШК "ТРАЯНА 2011" - Стара Загора

1. Николай Лъчезаров Радулов              2006
2. Никола Николов Нешев                      2004

 

ШК "ТУНДЖА 2009" - Ямбол

 

ШК "ХАН ТЕРВЕЛ" - Тервел

 

СКШ "ХАРМОНИЯ" - ШАБЛА

 

ШК ЦСКА - София

1. Георги Стефанов Стефанов              2013
2. Мартин Руменов Шурлиев               1997
3. Димитър Стефанов Георгиев           1944
4. Георги Илков Филев                         1984

 

ШК "ЧЕСБОМБ" - Пловдив

 

1. Калоян Матеев Матеев                                  1974 
2. Яна Калоян Матеева                                      2011 
3. Калоян Калоянов Матеев                              2012 
4. Александър Петков Делчев                          1971 
5. Виктор Младенов Боев                                 2001 
6. Цветан Костов Стоянов                                2004 
7. Иван Лазаров Кочиев                                    2002 
8. Спас Иванов Кожухаров                               1980 
9. Елиф Неджми Мехмед                                  2004 
10. Ружка Милчева Генова                               1963
11. Мартин Сергеев Петров                             2000

 

ШК "ШАХ XXI" - София

СКШ "ШУМЕН" - Шумен

1. Васил Спасов Спасов                            1971
2. Християн Миленов Илиев                    2006
3. Николай Венелинов Вълчанов             2009
4. Живко Калоянов Калоянов                   2011
5. Иван Христов Параскевов                    2012
6. Еге Емре Есмер                                      2011
7. Каан Гюнай Тефиков                             2008

 

ШК  "ШУМЕН" - Шумен